עולם התכשיטים התפתח ונשים רבות, מעדיפות להגיע אל מעצבות תכשיטים מאשר לחנויות. תכשיטים מעוצבים וייחודיים, הפכו למשאת נפשן של נשים רבות בישראל. נשים היום, הן בעלות חופש כלכלי, הן עצמאיות וקרייריסטיות, כך שהנשים מעדיפות לפנות לנשים שהן מעצבות תכשיטים, כאשר יש להן טעם אישי, הן דעתניות יותר ויכולות לייעץ לגבי עיצוב מיוחד לתכשיט עבור נשים המעוניינות למצוא תכשיט מיוחד. מדובר על סטנדרטים גבוהים ורף גבוה של עיצוב, מיתוג למעצבות תכשיטים, שיווק וניהול עסק.

על מנת ליהנות ממיתוג אשר יביא רווחים למעצבות התכשיטים, יש לפנות לחברת מיתוג אשר מתמחה מיתוג של מעצבות תכשיטים מזה שנים. בחירה זו תהיה נכונה, היות וניתן לראות תוצאות ותיק עבודות, מה שיקנה למעצבות התכשיטים ליצור אמון כאשר הן רואות הוכחות. של מעצבות תכשיטים אשר הצליחו יפה באמצעות שיווק, פרסום וכמובן מיתוג מנצח.

בלוג והופעה בתערוכות תכשיטים

יש להיטמע בקהל מעצבות התכשיטים באמצעות השתתפות בתערוכות, היכרות עם לקוחות המגיעות לתערוכה וכן, אינטראקציה עם מעצבות תכשיטים נוספות. נשים יחד מפרגנות ומהוות כוח ולכן, יש להיפגש עימן באירועי ותערוכות, השתלמויות וכדומה. על מנת ליצור באז והתעניינות רבה בתכשיטים אשר אותן מייצרות מעצבות התכשיטים, יש לבצע מיתוג למעצבות תכשיטים, כזה שיהיה נכון  וקולע לקהל היעד. לדוגמא  ליצור בלוגים ולכתוב בהם, כאשר מעצבות התכשיטים אף מפרסמות תמונות של תכשיטים מיוחדים שהן יצרו. יש לפרסם בעיתוני נשים אינטרנטיים כגון סלונה, רשתות חברתיות בקבוצות שנפתחו למען מעצבות תכשיטים ועוד.

יש להדפיס גלויות שיווק וכן, להזמין נשים לליין השקה חדש בסטודיו לתכשיטנות של מעצבות התכשיטים. באופן זה, בכל פעם כאשר המעצבות משיקות ליין חדש אם לחורף, לקיץ ולאביב, נשים תהיינה מסוקרנות והן תגענה לסטודיו, על מנת להתרשם ולרכוש תכשיטים מעוצבים שמוצאים חן בעיניהן. יש להצטייד בכרטיסי ביקור עם לוגו מעוצב אשר בכרטיס יהיה  רשום גם כתובת האתר.

פריצה בתחום עיצוב תכשיטים גם בשווקים הבינלאומיים

ישנן מעצבות תכשיטים שמעוניינות יותר להרחיק לכת והן פשוט פורצות לשווקים בינלאומיים. השתתפות בתערוכות בינלאומיות, הסתייעות בסוכנים משווקים, חברות ורשתות, יגרמו למעצבות להתפרסם כך שכל התהליכים של מיתוג למעצבות תכשיטים, רק יתפוס יותר תאוצה ומעצבות התכשיטים תהפוכנה לידועות ומוכרות יותר גם בשוק העולמי.

בישראל מי שמעוניינת להתפתח כמעצבת תכשיטים, מומלץ כי תשתמש בבאנר אינטרנטי, כך שתוכנו חייב יהיה להיות מעניין, ממוקד ומושך. תוכן נכון ומקצועי לבאנר, יגרום לגולשים ברשת להגיע לתכשיטים המעוצבים, מה שיראה על האמינות הפרסומית. כשאר מעצבות התכשיטים, תשמנה לב לכל תהליכי השיווק מיתוג למעצבות תכשיטים שיהיה מקצועי ונכון, זה רק עניין של זמן קצר שהן תתחלנה להיות מוכרות יותר והסטודיו שלהן יזכה לרווחים שרק יעלו.

אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם אלפא המתמחה במיתוג עסקי