לא כל העסקים מחליטים להשקיע במיתוג לעסק שלהם, וחבל. מדובר בצעד משמעותי מאוד שמהדהד את הערכים של העסק, מייצר נוכחות חזקה ומבליט את הצדדים המוצלחים ביותר שלכם. כשאתם ניגשים לתהליך זה, חשוב לקחת דברים רבים בחשבון, ואנחנו פה בשביל להביא לכם כמה טיפים חשובים, שידריכו אתכם ביצירת מותג חזק ובלתי נשכח. 

1. הבנת קהל היעד

כשאתם ניגשים אל תהליך מיתוג עסקי חשוב שתבינו מיהו קהל היעד שלכם. מהם הצרכים שלהם? מהם ההעדפות שלהם? למה הם נמשכים? האם יש פלח דמוגרפי שנכון יותר לשירותים שלכם? נסו להתאים בין מיתוג עסקי , כולל עיצוב לוגו, לבין הקהל, וכך תוכלו לבסס קשר אמיתי ביניכם.

2. הגדרת העסק שלכם

זהות העסק שלכם מורכבת מהשירותים שאתם מציעים, הערכים שאתם מייצגים והחזון שלכם לעתיד. כאשר אתם מגדירים את העסק שלכם ויודעים מה המהות שלו- אתם יכולים לייצר מיתוג לעסקים נכון ומדויק יותר. הבהירות הזו תנחה את כל החלטות תהליך המיתוג שתעברו.

3. עקביות היא המפתח

עקביות היא אבן היסוד של מיתוג לעסקים. חשוב לוודא שהאלמנטים הוויזואליים השונים, ביניהם עיצוב לוגו, צבעים וטון- יישארו עקביים בכל הפלטפורמות, מהאינסטגרם, דרך האתר ועד לשקיות אריזה. העקביות הזו תעזור לכם לבנות מותג חזק, מוכר ואמין.

4. היו אותנטיים

אותנטיות היא בסיס טוב למותג מצליח. אפשר להעביר אותנטיות גם בתהליך עיצוב לוגו, גם בעיצוב אתר וגם בשאר האלמנטים השונים. נסו להימנע מלחקות מותגים אחרים או לאמץ פרסונה שלא תואמת אתכם. מותג אותנטי ייתפס בצורה אמינה יותר עם הלקוחות- שיזמינו גם את החברים שלהם.

5. לפנות לחברה מקצועית

לבסוף, הטיפ הכי חשוב שיש לנו לתת לכם לתהליכי מיתוג לעסקים הוא לפנות לחברה חיצונית שתדע לעשות את זה כמו שצריך- ובדרך שהכי נכונה לכם. חברת ALPHABRAND תשמח לעזור לכם בכל שלבי התהליך החשוב הזה, כך שתצאו מהצד השני שלו מרוצים, מסופקים- ועם יכולת צמיחה, השתדרגות וריענון. פנו אלינו עוד היום כדי להתחיל תהליך מיתוג עסקי שיעשה מייקאובר לעסק שלכם!