מיתוג עסקים

העולם הופך יותר ויותר לגלובלי ואנו רואים כי כתוצאה מכך התחרות על ליבו של הצרכן היא יותר ויותר חריפה. אנו רואים כי חברה ישראלית יכולה פתאום להתחרות עם חברה איטלקית או דרום אפריקאית על תשומת הלב של צרכן ארגנטינאי. השאלה היא אין נוכל לשכנע את הצרכן לרכוש דווקא את המוצר שלנו בעולם כה תחרותי? התשובה היא שאנחנו צריכים לבלוט אל מול המתחרים האחרים ולבדל את עצמנו מהמתחרים הללו. הדרך היחידה לעשות זאת בחכמה ובהצלחה היא לבצע מיתוג עסקים. ברגע שנמתג את העסק שלנו וניצור לו סממנים ויזואליים ייחודים אנחנו נגיע אל הלקוחות וניצור אצלם תחושת הזדהות עם המוצר שלנו וזהו דבר משמעותי ביותר בעולם העסקים.

מבצעים מיתוג עסקים? וודאו כי הוא לא דומה למיתוג של חברה אחרת

הנקודה הכי חשובה שאתם צריכים להבין בהקשר של מיתוג עסקים היא שהמיתוג נועד לבדל אתכם מחברות אחרות. לכן אם אתם ממתגים את העסקים שלכם בצורה דומה למיתוג של חברה אחרת אתם עושים טעות חמורה אשר תפגע בכם הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. בכדי ליצור מיתוג ייחודי אתם צריכים לפנות אל חברה המעסיקה אנשי מקצוע מן השורה הראשונה אשר יש להם מוח יצירתי וחשיבה מקורית מחוץ לקופסא. זוהי הדרך היחידה להבטיח כי המיתוג יהיה הטוב ביותר ועל כך אתם חייבים לחשוב אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בצורה חכמה ומושכלת אשר תשרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש.

כיצד מתבצע הליך של מיתוג עסקים?

עליכם להבין כי מיתוג עסקים מתבצע למוצר חדש או קיים ונועד להפיח בו רוח חיים. כאשר מבצעים את המיתוג יש לחשוב מה הערך שאנו רוצים לתת למותג וכיצד אנחנו רוצים שהצרכנים שלנו יסתכלו על המוצר שלנו. לאחר שהחלטנו על העקרונות הללו אנחנו צריכים ליצור מותג באמצעות סממן מילולי או ויזואלי. זוהי הדרך היחידה להבטיח כי המותג יהיה האיכותי ביותר וישיג את התוצאות הטובות ביותר. עליכם להבין כי יצירת המותג היא הליך לכל דבר ועניין ועל כן יש חשיבות אדירה לשאלה האם התהליך הזה מתקיים כהלכה. גם כאן הדרך להבטיח כי התהליך מתבצע כראוי היא לפנות אל חברה איכותית אשר תבצע את המיתוג על הצד הטוב ביותר.

זכרו כי מיתוג עסקים מתרגם באופן ישיר אל כסף

עליכם להבין כי מיתוג עסקים הוא לא מושג ערטילאי ולא חשוב אלא זהו דבר אשר משפיע באופן ישיר על הכסף שלכם. למה הכוונה? אם כן אתם חייבים להבין כי ככל שהמותג שלכם יהיה יותר טוב ויותר ברור עם מסר חד כך הלקוחות יקנו יותר את המוצר שלכם. על כן אתם לא צריכים לחשוש מההשקעה הכספית בהליך המיתוג ואתם חייבים להבין כי ההשקעה הזאת משתלמת מאוד וכדאית לכם מאוד ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת. עליכם גם להבין כי השקעה קטנה במיתוג תתורגם מהר מאוד לכסף רב וזהו יתרון עצום שאתם צריכים לתת עליו את הדעת.

רוצים לבצע מיתוג עסקים? זו הסיבה שאתם צריכים לפנות אל ג'נסיס

אנו בג'נסיס מתייחסים בחרדת קודש אל כל מיתוג עסקים שאנו מבצעים. אנחנו מבינים כמה המיתוג ישפיע עליכם ועד כמה חשוב להבטיח כי הוא יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש ועל כן אנחנו יושבים ימים כלילות בכדי להבטיח מיתוג ברמה הגבוהה ביותר שיש. שם המשחק אצלנו זה מקוריות לצד שירות ברמה אחרת מן הנהוג בשוק הישראלי. אנחנו עובדים לפי סטנדרטים של חו"ל והדבר בא לידי ביטוי מן השלב הראשוני ביותר ועד לסיום תהליך המיתוג. אנחנו מבטיחים לכם כי אנחנו ניצור לכם את המיתוג המושלם לעסק שלכם, מיתוג אשר יתאים לכם כמו כפפה ליד ואשר יצור אימפקט משמעותי אצל קהל הלקוחות שלכם ויזהה את המוצר שלכם עם הערכים שחשובים לכם.