אחת מההצלחות המרכזיות של מעצבת פנים הוא מיתוג למעצבות פנים. ניתן לראות מעצבי פנים בדירוג גבוה במנוע החיפוש גוגל, לעומת מעצבות פנים שהן בדירוג נמוך יותר. כאשר עבודות מעצבת פנים, זוכות לחשיפה גדולה המוניטין שלהן עולה ולכן, יש לפרסם גם במגזינים הקשורים לעיצוב פנים ולפרסם כתבות בעיתונים. גם מעצבות הפנים, עשויות להיות היחצניות של עצמן באמצעות כמה פעולות חיוניות הנדרשות לסלילה של קריירה מצליחה.

ישנם אנשי מקצוע בתחום של מיתוג למעצבות פנים , אשר מתמחים במקצוע זה כאשר הם יודעים לשווק נכון ובמקומות המתאימים. יש להירשם לכנסים מקצועיים, מה שייצר אינטראקציה בין מעצבי הפנים וכן, עם לקוחות פוטנציאליים. כאשר המעורבות של מעצבי הפנים היא גבוהה  והידע העדכני שצברו. קיימים הרבה מפגשים מקצועיים, היות וככל שיראו מעצבת פנים מסוימת בכנסים ומפגשים של עיצוב פנים, כך ידברו עליה ותר והיא תהיה תמיד במרכז העניינים, מה שימשוך אליה יותר לקוחות.

כמה דרכים אפקטיביות ליצירת מיתוג מצליח למעצבות הפנים

אם חשבתם לרגע, כי כרטיסי ביקור הם נחלת העבר, אז טעות בידיכם. זה הצעד הראשון לאחר שפתחתם את הסטודיו שלכן לעיצוב פנים. יש לחלק את כרטיסי הביקור בכל הזדמנות, כך שניתן יהיה להכיר אתכן ובאיזה סוג של עיצוב פנים אתן מתמחות. יש לחשוב על כרטיס ביקור בעיצוב מקורי, מה שיגרום לבידול והכרטיס ייזכר יותר.  את כרטיס הביקור, יש לחלק בכנסים. גם מפגשי נטוורקינג ייעודיים, יכולים לסייע רבות לנושא של מיתוג מעצבות פנים.המטרה במפגשים אלה, הינה להפגיש את מעצבות הפנים עם האנשים הנכונים ולקבל את הכלים לביסוס המעמד בשוק מעצבי הפנים.

הנוכחות ברשתות החברתיות, הינה חשובה, היות והמדיה החברתית, הינה כלי יעיל מעין כמוהו ואינו יקר בפרסום. תחילה, יש להשיק פרופיל מקצועי ברשת פייסבוק, אינסטגרם, לינקאדין, טוויטר ופינטרסט. פעולה זו, תחשוף את מעצבות הפנים לקהל הרחב. יש להציג פרויקטים נבחרים ברשתות החברתיות ומומלץ לפרסם סרטוני ווידאו של לפני ואחרי העיצוב. מומלץ להשיק בלוג מקצועי, כך שניתן יהיה להרחיב לגבי הרקע המקצועי שלכן כמעצבות פנים. יש להשתמש עם מילות מפתח, מה שיקדם אתכן יותר ויגרום לפעולות נכונות של מיתוג למעצבות פנים. יש לחשוף את הידע שלכן בעיצוב הפנים, תוך מתן פתרונות יצירתיים, טרנדים חדשים ויעילים בעצוב הפנים, פרטי התקשרות ועוד.

בנו אתר תדמיתי בגוגל

אמנם מנוע החיפוש גוגל הוא בעל תחרות עצומה, אך יש להתבלט נכון בין החברות והמעצבים הרבים ויש לבנות אתר תדמיתי מושקע ולקדם אותו באמצעות חברות לקידום ובניית אתרים אשר מסוגלות למתג אתכן נכון. יש להירשם לאינדקסים מקצועיים על פי ההתמחות הספציפית שלכן. יש לכתוב מאמרים מקצועיים בתחום עיצוב הפנים, אם לעיתונות ואם לאתרים. כאשר שמכן כמעצבות פנים יהיה מקושר נכון, רבם מהלקוחות יושפעו מההד התקשורתי ויפנו אליכן רק באמצעות הכתבה שכתבתם על הצד המקצועי ביותר.

אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם אלפא המתמחה במיתוג עסקי