מיתוג לעסק

עד המאה ה-19 הייתה נהוגה באירופה שיטה של גילדות ולפיה היית חייב להיות חבר באגודה בכדי לעסוק במקצוע מסוים ואין זה משנה אם היית נגר או מתקן שעונים. אך המאה ה-19 ביטלה את עולם הגילדות וניתן לומר כי פתחה את העולם אל השוק החופשי. עם זאת, אין אנחנו צריכים להסיק כי התבטל הצורך במומחיות בשביל ביצוע עבודה. יש הבדל עצום בין מוסכניק אשר למד את המקצוע ובין חאפר המתיימר לדעת זאת ללא לימודים. כמו שלא נלך לרופא אשר לא למד באוניברסיטה כך אנחנו לא צריכים לבצע מיתוג לעסק שלנו ללא מומחים ועל כך אתם צריכים לחשוב. יש הבדל עצום בין מיתוג מקצועי ובין מיתוג ברמה ירודה ועל כך אתם חייבים לחשוב אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בחכמה.

ללא מה מיתוג לא יכול להצליח?

אז מה ההבדל בין מיתוג הנעשה עם מומחים ובין מיתוג אשר נעשה על ידי חובבנים? אם כן נראה כי אין מנוס מהמסקנה כי ההבדל המרכזי בין מיתוג של מומחים ובין מיתוג של חובבנים הוא המחקר שנעשה לפני קביעת המיתוג. אתם חייבים להבין כי ברגע שאתם פונים אל מומחים בשביל שימתגו אתכם אותם מומחים יבחנו לעומק את השוק שבו אתם פועלים. במסגרת זו הם יבחנו את המוצר שלכם, את היתרונות והחסרונות שלכם וגם את השוק שבו אתם פועלים ואת המתחרים והלקוחות שלכם. כך תוכלו להבטיח כי המיתוג יתבצע על הצד הטוב ביותר ואתם תרוויחו ממנו הרבה.

מה כולל מיתוג מוצלח כיום?

אם אנחנו מדברים על מיתוג אנחנו חייבים להזכיר את העובדה כי כיום חלק מרכזי בעולם המיתוג קשור לעולם האינטרנטי. כיום כל חברה קטנה צריכה להיות עם אתר אינטרנט ולא די באתר אלא האתר הזה חייב להיות ממותג. זוהי הדרך היחידה להבטיח כי האתר יזוהה עם החברה ויגיע אל קהל לקוחות גדול ככל הניתן. אם נתפשר על נושא זה אנו עלולים להיקלע לאכזבה קשה וניתן לומר כי העבודה שלנו תתבצע בצורה מאוד חובבנית ולא מקצועית ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת. על כן אתם חייבים להבין כי מיתוג מוצלח חייב לכלול התייחסות אל עולמות האינטרנט ואסור להזניח נקודה זו.

האם משרד פרסום מסורתי ללא ענף המתמחה בשיווק דיגיטלי יכול לבצע מיתוג?

העניין אם מיתוג הוא שיש עדיין הרבה מאוד חברות פרסום אשר לא ביצעו את המעבר המחשבתי אל עולמות הדיגיטל. עולם הפרסום הוא הרבה פעמים פועל בדפוסים מחשבתיים מקובעים ואינו פתוח לחידושים והמצאות. כך אתם יכולים לראות כי אותם משרדי פרסום אשר לא הדביקו את ההתקדמות הטכנולוגית מבצעים מיתוגים ברמה מאוד ירודה אשר אינה עונה על הצרכים שלנו. לכן ההמלצה הכי טובה שאנו יכולים לתת לכם היא העובדה שאם אתם מבצעים מיתוג כדאי לכם לפנות אך ורק אל חברה המתמחה בעולמות הדיגיטל ואשר שמה על האינטרנט דגש גדול. יש הבדל עצום בין מיתוג בדיגיטל ובין מיתוג רגיל ואנו מציעים לכם לזכור זאת.

מדוע לבחור בחברת ג'נסיס בשביל המיתוג שלכם

ניתן לומר כי החברה מספר אחת בארץ למיתוג ובפרט אל מיתוג דיגיטלי היא חברת ג'נסיס. לאורך השנים החברה יצרה אלפי מיתוגים כאשר כל מיתוג שונה מאחר, מושקע ומופק על ידי אנשים המקצוע האיכותיים ביותר שיש. אנחנו נבין לעומק מה הם הצרכים של העסק שלכם, נבין את הרצונות שלכם ואת החלומות שלכם ורק לאחר מכן ניצור את המיתוג האיכותי ביותר שיש. אנו מאמינים כי איכות היא המפתח להצלחה בעולם העסקים ומכיוון שכל לקוח שלנו חשוב לנו ביותר אנחנו מקפידים לבצע את הפרויקטים האיכותיים ביותר שיש והטובים ביותר שיש. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה ולשמוע שוב מדוע אנחנו החברה מספר אחת בארץ למיתוג דיגיטלי.