יש הרבה מאוד אנשים שיש להם מוצר או שירות מיוחדים במינם שאם הם יעשו להם מיתוג עסקי, הדרך שלהם להתעשר הולכת להיות קצרה מאוד וזאת מדוע?

ראשית אנשים אוהבים מותגים. כמות האנשים שרוכשת מותגים מול אלה שקונים את החיים שלהם בבסטות בשוק הכרמל, גדולה פי כמה וכמה ולכן, אם יש לך מותג ביד כדאי מאוד שהוא לא ינוח באיזה בסטה אלא בחברת מיתוג כמו שלנו, שתדע לקחת את היתרונות המיוחדים שיש לו ולספר אותם לכל העולם ובעיקר לקהלי היעד שרוצים וצריכים את המוצר הזה.

שלב ראשון בדרך לעושר- להגיד משהו על המוצר שלך!

אתה לא אמרת על המוצר שלך שום דבר, אבל אנחנו אומרים שכדי להתעשר ממנו, אנחנו כחברת מיתוג מקצועית ברשת רוצים להגיד עליו כמה דברים וכמה שכדאי לו לעבור תהליך של מיתוג עסקי. כל הדברים שנאמר עליו יהיו נכונים. אנחנו לא נשלוף אותם מהשרוול ולא נמציא שום דבר, אנחנו פשוט "נרכל" על המוצר שלך כדי שכולם ידעו שהוא קיים ואנחנו נגיד עליו, ממש לא בצנעה כל מה שאפשר להגיד עליו ונספר לכולם כמה הוא טוב.

מותג- להלל אותו בלי בושה!

מותג הוא אף פעם לא יצור ביישן ונחבא אל הכלים, מותג רוצה לצעוק את עצמו בראש חוצות, וזה בדיוק מה שאנחנו רוצים לעשות למותג שלך. אנחנו רוצים לקחת אותך, אם יש לך מוצר איכותי ביד ולא להסתפק בזה שאתה מספר את זה ל-20 הלקוחות שיש לך, אנחנו רוצים לדבר עליו באתר מעולה, בקמפיין שיווקי, ברשתות החברתיות. אנחנו רוצים להפוך אותו לנושא שיחה. אם יש מוצר שהופך לנושא שיחה, הוא כבר בדרך להיות מותג, כראוי למותג שעבר מעטפת שלמה של מיתוג עסקי כובש!

נקנה לו שם ולוגו בתהילת עולם המיתוג!

הרבה פעמים המוצר שיש לכם ביד מעולה אבל השם שבחרתם לו – איך לומר על הפנים. כדי שמוצר יהפוך למותג הוא גם חייב להיות בעל שם. השם חייב להתאים לו, להיות קליט, שונה, מיוחד גם השם חייב להיות ממותג.

השלב השני זה להצמיד לשם הזה לוגו שיהיה סמל וחותמת של איכות וזיהוי של המוצר וזה בדיוק מה שאנחנו עושים בסטודיו הגרפי שלנו. אנחנו בונים סמלים שהולכים יד ביד עם מותגים. מיתוג עסקי הכולל עיצוב לוגו ובחירת שם קליט היא הדרך הבטוחה להצלחה.

אתה רוצה להתעשר- תפנה אלינו!

כדי לבדוק אם יש לכם מוצר או שירות שהם ברי מיתוג עסקי, אנחנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו. אנשי הפרסום והשיווק שלנו יודעים למצוא את ההבדלים בין מותג שיכול להמריא לבין מותג שהולך לצלול לתהום. אם המוצר שלכם שווה המראה- אנחנו כנראה הולכים להיות צוות הטיסה שלכם, כי כדי להתעשר ממה שיש לכם ביד, אתם צריכים לפנות למי שכבר גרם לכמה בעלי עסקים וחברות להתמתג ולהתעשר וזה אנחנו!

מוזמנים לבקר אותנו גם בגוגל מפות >>> מיתוג עסקי