משרד מיתוג

לא משנה על איזה תחום נסתכל בין אם זה על תחום המכוניות המשפחתיות, תחום סבוני הכלים או תחום המקדחות אנו נראה כי יש תחרות עזה בכל סגמנט וסגמנט של השוק. בכל רגע נתון בכל תחום עסקי מתחרים עשרות רבות של חברות על הצרכן וכולן טוענות כי הן הכי טובות וכי הכי כדאי לרכוש את המוצר או השירות שלהם. כך יוצא כי פעמים רבות הצרכן מבולבל ולא יודע איזה מוצר לרכוש. הדרך היחידה לשכנע את הצרכן שלכם כי כדאי לעשות עסקים עמכם היא פשוט לפנות אל משרד מיתוג. מיתוג הוא הדרך להתבלט בשוק סבוך עם שחקנים רבים אשר מתחרים על ליבו של הצרכן ואשר מנסים לשכנע אותו כי הם הטובים ביותר לביצוע העבודה.

מדוע לפנות אל משרד מיתוג ולא לבצע מיתוג לבד?

ניתן לומר כי מיתוג זה הדבר הכי חשוב שתעשו עם העסק שלכם ובטח שבעולם הפרסום. כעת, אתם בטח אומרים כי אם זה כל כך חשוב למה שאוציא את העבודה לקבלני חוץ ולא אעשה אותה בתוך הבית. הרי העובדים שלכם בטח מכירים את המוצר הכי טוב ועל כן הם יוכלו למתג אותו בצורה הטובה ביותר. אך זוהי טעות רצינית ואתם חייבים להבין כי אמנם העובדים שלכם מכירים את המוצר אך הם לא מבינים כלום במיתוג. רק משרד מיתוג אשר חי ונושם את עולם המיתוג יכול למתג את המוצר שלכם וזהו משהו שאין עליו מחלוקת.

האם פנייה אל משרד מיתוג מחייבת השקעה כספית גדולה?

אנחנו רוצים רק לציין עובדה נוספת והיא שכאשר משרד מיתוג מתחיל לעבוד על מיתוג של מוצר מסוים מהר מאוד עקב המומחיות העצומה של עובדיו הוא יכיר את המוצר לא פחות טוב מכל עובד בחברה שמוכרת או מייצרת את המוצר המסוים. כאן המקום לציין כי פניה אל חברת מיתוג ממש לא מחייבת השקעה כספית גדולה מצדכם ועל כן אתם לא צריכים להיות מוטרדים מהנושא הכספי יתר על המידה. כיום ניתן לבצע מיתוגים במחירים פשוט מצחיקים ובצורה איכותית וזאת עקב העובדה כי יש תחרות עזה בשוק הפרסום וזהו משהו שאתם צריכים לזכור. על כן אל תהיו מוטרדים מנושא זה ואל תפחדו ממנו.

אל תשכחו כי משרד מיתוג משפיע על התוצאות הכספיות שלכם באופן ישיר

כאשר אנחנו שואלים את עצמנו כמה משרד מיתוג יעלה לנו, אנחנו חייבים לקחת בחשבון לא רק את ההוצאות שנוציא על המשרד אלא גם את הרווחים שהמשרד יביא לנו. עליכם להבין כי מיתוג חכם, טוב ואיכותי יכול לשפר את המכירות שלכם בעזרות אחוזים וכל זאת בהשקעה כספית קטנה ביותר. לכן ניתן לומר כי מיתוג של העסק שלכם או של המוצר שלכם הינו אחד הצעדים החכמים ביותר שאתם יכולים לעשות וזהו משהו שאנו ממליצים לכם בכל תוקף לעשותו אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בחכמה. איפה הייתה מרצדס בלי מיתוג? האם מישהו היה מכיר את HP בלי המיתוג שלה? וזוהי רק דוגמא אחת מה מיתוג יכול לעשות לחברה שלכם.

מדוע ג'נסיס הוא משרד המיתוג הטוב בארץ?

אמרתם מיתוג איכותי אמרתם ג'נסיס. המהות שלנו היא משרד מיתוג וזה בא לידי ביטוי בכל אשר אנחנו עושים. אצלנו תמצאו התמחות והתמקדות בתחום המיתוג מכיוון שאנחנו מאמינים כי מיתוג הוא הא' ב' בכל קמפיין פרסומי. כל קמפיין שאנחנו מבצעים אנחנו משקיעים בו משאבים אדירים וזה מביא לכך כי הקמפיינים שלנו הם הטובים ביותר והאפקטיביים ביותר שיש בשוק. אתם צריכים להבין כי ג'נסיס מבינה כי המפתח בעולם הפרסום הוא האנשים אשר חושבים על הפרסום ועל כן אנחנו מעסיקים לעבודה את האנשים היצירתיים ביותר והמקוריים ביותר שיש וכך אנחנו יוצרים מיתוג שכמותו לא תפגשו בשום מקום לעולם.