המון עסקים ובפרט עסקים חדשים נסגרים בישראל בגלל חוסר תשומת לב לבחירת לוגו עסקי שימתג אותם כראוי. נתונים מראים שיותר מ- 40,000 עסקים נסגרים בממוצע בכל שנה. סיבה עיקרית לכך היא חשיבה מוטעת לגבי בחירת הלוגו שלהם לעסק. לוגו הוא הפרצוף של העסק ולכן יש לשים דגש רב בבחירה של לוגו שלא רק ישרד את החזון מאחורי המוצר, אלא גם יעזרו לקהל להתחבר עליו ובכך להפוך את העסק – למותג.

עיצוב לוגו לעסק חדש הוא כלי מפתח בהצלחה של העסק והמשך קיומו בשוק התחרותי של היום. לא בכדי עסקים חדשים פונים לחברות אשר מציעות עיצובי לוגו לעסקים. לוגו הוא כלי, וכלי חזק. כאשר הלוגו שלך משדר עוצמה ואיכות, ממגנט את הקהל לבדוק מה הוא בדיוק מסמל ומה השירות המתקבל מאותו עסק אפשר להגיד בבטחה שהלוגו עובד ובכך העסק – הפך למצליח.

עיצוב לוגו לעסק חדש צריך להיות מעוצב נכון, צריך לפנות לקהל הרלוונטי שלו בצורה הטובה ביותר, צריך להיות חזק ואפקטיבי ובכך יעזור לעסק החדש להיות הדבר הבא בתחום העיסוק. מלאכת עיצוב הלוגו דורשת עבודה מקצועית של מעצבים גרפיים אשר מתמקדים בדיוק בצורכי הלקוח והקהל יעד ובכך מרכיבים כחבילה אחת את הלוגו האולטימטיבי. עיצוב לוגו מנצח הוא לוגו שזוכרים, לוגו שקוצר את הפירות ומניב רווחים רק מעצם היותו לוגו שמעוצב בצורה ממותגת שמתאימה לרוח העסק. לוגו ההופך כל עסק להצלחה מסחררת..

כאשר פונים לחברת פרסום כדי לעצב לוגו לעסק יש לבדוק שאותה חברה מציעה:

  • לוגו עסקי שמותאם אישית לעסק.
  • חשיבה הכוללת סיעור מוחין עם צוות המשרד על לוגו שיקדם וימתג את העסק.
  • לוגו המתייחס לאספקטים השונים של העסק.
  • תוכנית עבודה מפורטת הכוללת אסטרטגיית פעולה וליווי מקצועי ליישום תוכנית העבודה כנדרש.
  • תהליך עבודה ממוקד המבטיח לוגו המתאים לצרכי העסק.

לא בכדי כאשר חושבים על עיצוב לוגו לעסק חדש חושבים על המרחב הדיגיטלי, התחרות בשוק של היום, המהירות תגובה של הקהל בין אם להמשיך ולהבין מה הלוגו הזה מייצג או לעבור ללוגו אחר, למוצר אחר. לוגו משקף עקרון ואישיות ומראה את החברה בצורה הגרפית שלה. לוגו טוב הוא לוגו שימשוך את העין לקהל המתבלט איזה מוצר לרכוש כאשר עיניו מסתכלות על מדף המוצרים וראשו מתלבט איזה מוצר להרים מאותו מדף.

אפיון העסק בצורה נכונה תהפוך את בחירת הלוגו לטובה יותר. תהפוך את הלוגו הנבחר של העסק ללוגו מוצלח ובכך יהפוך את העסק החדש להצלחה. עיצוב לוגו לעסק חדש – כי כאשר הלוגו עובד העסק עובד.