כל עסק, בין אם עוסק ביהלומים, בביגוד או בכל תחום אחר, רוצה לייצר רושם מתמשך על הלקוחות שלו. אחת הדרכים היעילה לעשות זאת היא באמצעות עבודות דפוס ועיצוב לעסקים – קראו כאן את מה שחשוב לדעת על בניית המוניטין שלכם. 

למה צריך עבודות דפוס ועיצוב לעסקים?

עבודות דפוס לעסקים יכולות לכלול מגוון רחב של עבודות עיצוב איכותיות. השילוב הזה בין עיצוב לבין הדפסה יכול לקחת את העסק לשלב הבא, כאשר עבודות דפוס לעסק בד"כ מבוססות על מגוון שיטות דפוס שונות. החל מיצירת רול-אפים, דרך הדפסת שילוט לעסקים וכלה בהדפסת כל החומרים השיווקיים של בית העסק, עבודות דפוס מאפשרות לחזק את המודעות למותג בקרב קהלי היעד שלו. לכן, עבודות דפוס נדרשות כמעט בכל עסק, זה כמעט בגדר חובה. במילים פשוטות, כאשר עבודות אלו מבוצעות נכון, עסקים יכולים להשתמש בשירותי דפוס כדי לשפר את קשרי הלקוחות ולהגביר מכירות. 

מציאת בית הדפוס הנכון לסוג העסק 

ישנם סוגים שונים של דפוס לעסקים, כאשר שירותי דפוס לעסק צריכים להיבחר על פי הצרכים הספציפיים של אותו בית עסק. באופן כללי, חשוב לבחור בית דפוס אשר משתמש במדפסות שמתאימות לצרכים הספציפיים שלכם, כגון מדפסות לייזר או אפילו מדפסות תלת ממד. לכל שיטת דפוס יש את היתרונות והחסרונות שלה. אם אינכם בקיאים בסוג הדפוס המתאים לצרכים שלכם, כל בית דפוס מקצועי אמור לספק לכם ייעוץ ללא התחייבות לפני שתחליטו אי אלו החלטות. כמו כן, אנחנו ממליצים תמיד לברר מראש לגבי צפי האספקה של החומרים. 

חשיבות המיתוג והעיצוב

מיתוג ועיצוב הם שני היבטים סופר חשובים בכל בית-עסק. מיתוג, כאשר מבוצע נכון, מבדל את העסק שלכם מהמתחרים בשוק. כאשר מתחילים, תהליך המיתוג צריך לכלול בשלב הראשון את הגדרת זהות בית העסק. בהתאם לכך, שירותי דפוס לעסקים יכולים לכלול גם יצירת לוגו והדפסתו על חומרים שיווקיים שונים, הדפסת שילוט לעסק ועוד. בסופו של דבר, תהליכי עיצוב צריכים להבטיח שהפרויקט מתיישר עם הזהות אשר הוגדרה בתחילת התהליך. ואם כבר מצאתם בית דפוס איכותי, מומלץ להישאר איתו. זאת, מכיוון שעקביות במיתוג ובעיצוב של חומרי קידום חיונית בתהליך של בניית מוניטין עסקי חזק.

לסיכום, כמה לצפות לשלם על דפוס לעסקים? 

המחירים של שירותי דפוס לעסקים משתנים בהתאם להרבה פרמטרים שונים. למשל, סוג המוצר המודפס, הכמות, האיכות, הטכנולוגיה המשמשת להדפסה וגורמים נוספים. באופן כללי, ניתן לומר כי המחירים נעים בין עשרות שקלים למאות שקלים על חלק מעבודות הדפוס, כאשר עבודות דפוס אחרות כמובן יהיו יקרות יותר. לדוגמה, אפשר למצוא בתי דפוס עבור הדפסת כרטיסי ביקור החל מ-20 ₪ – 50 ש"ח למאה כרטיסים וגם יותר. מצד שני, הדפסת שילוט עסקי יכולה לנוע בין טווחים של מאות או אלפי שקלים, תלוי בסוג השלט. בין אם אתם צריכים את שירותי הדפוס האלו או האחרים, נשאיר אתכם עם המלצה אחרונה – ערכו השוואת מחירים בין בתי דפוס עסקי.