קידום אורגני

קידום אורגני הוא התשתית לקידום והבלטה של העסק שלך בדף תוצאות החיפוש. תוכן האורגני איכותי יותר, מתוכנן ומותאם לעבודת מנועי החיפוש, יביא את האתר שלך למקומות הראשונים בדף תוצאות החיפוש. רוב הגולשים מגיעים לאתרים, הנמצאים בראש דף התוצאות הראשון בגוגל וכדי להיות שם יש לשלב תוכן איכותי, אופטימיזציה של מבנה האתר ובנייה של סדר והיררכיה בדפים ובתכנים. אלה ועוד כלים נוספים יפיקו מקידום אורגני את המירב – הגעה לראש רשימת תוצאות החיפוש בגוגל. כל שקל, המושקע בפיתוח קידום אורגני, מתורגם לעוד מבקרים ועוד לידים לעסק.

קידום אורגני

קידום אורגני - שיתוף של כותבי תוכן ומקדמי אתרים

קידום אורגני הוא עבודת צוות של מספר מומחים, לאורך זמן – מקדם אתרים בעל ניסיון וכותב תוכן מנוסה ואפקטיבי. השילוב בין שני מומחים אלה, מייצר מבנה אתר ותוכן שמקבל ציונים גבוהים ותיוג איכותי במערכת החיפוש של גוגל. קידום אורגני יעיל ומצליח מצטיין במספר רב של רבדים – תוכן רלוונטי באתר, מתן ערך לגולשים, הסדר שם הגיוני, מבנה אתר מדויק ומותאם למנועי חיפוש, מילות מפתח רלוונטיות, קישורים פנימיים וחיצוניים ועוד. אתר בנוי וכתוב נכון, זוכה ל"גילוי" טוב יותר על-ידי מנועי חיפוש. מבחינת העסק שלך זה שווה זהב.

תמיד להיות במעקב

אחת המשימות המרכזיות בתהליך של קידום אתרים אורגני היא מעקב שוטף אחר תחום מנועי החיפוש. עדכונים בטכנולוגיות חיפוש, שינויים באלגוריתמים של חיפוש, מגמות חדשות וטרנדים בגוגל, מהם הביטויים שכדאי להתמקד בהם (כאלה שצברו אהדה רבה אצל גולשים) – ישנם פרמטרים רבים להצלחה. מעקב מתמיד אחר שלל המשתנים האלה, ושינוי עקבי בתכנים, מביאים הן לשיפור במיקום האתר שלך בחיפוש והן לשמירה על מיקומו הקיים והרלוונטיות שלו לאורך זמן. 

קידום אורגני עם אלפא ברנד!

עשרות לקוחות ומאות אתרים שאותם קידמנו אורגנית לימדו אותנו כמה דברים על מה שעובד באמת. לאחר שעברתם תהליך של מיתוג מנצח לעסק שלכם, האתר שלכם נראה מיליון דולר. זה הזמן להציג אותו לכולם ולמקם אותו בראש תוצאות החיפוש. שילוב קידום אורגני בתהליך המיתוג, משלים את הצעת הערך שלך באינטרנט. לא רק שהאתר שלכם נראה מצויין הוא גם האתר הרלוונטי ביותר וככזה, הוא מביא גולשים ולקוחות. צוות הקידום האורגני של אלפא ברנד משלב קידום אורגני בתהליך בניית המיתוג של האתר שלכם, כדי לייצר ערך ומסה קריטיים ברשת. השילוב המנצח של עיצוב אפקטיבי ותוכן רלוונטי מייצר תנועת גולשים, לידים ולקוחות.

שאלות נפוצות‎

קידום אורגני הוא יצירת תוכן המותאם באופן מיטבי למנועי החיפוש, בעל ערך מצויין לגולשים והכולל מילות מפתח רלוונטיות. תוכן אורגני מאפשר לקישורים שלכם להופיע גבוה בתוצאות החיפוש שמפיק מנוע החיפוש (אלה הן התוצאות ה"אורגניות"). קידום ממומן הוא פרסום מודעות שמופיעות בצמוד לתוצאות החיפוש והן מהוות חלק מהפרסום הממומן בגוגל.

למעשה….תוכן טוב הוא הכרחי אבל לא מספיק. בנוסף לתוכן האיכותי שלך באתר, צריך לבנות אותו נכון, כך שיתאים למערכות הסריקה והתיוג של מנועי החיפוש (בניית פסקאות, כותרות, מספר מלים, ועוד). אחר כך, יש לוודא שמילות המפתח מופיעות בו בכמות מספקת ומשולבות בו באופן רלוונטי – המשמעות היא ביצוע מחקר מילות תוכן. כמו כן, יש לייצר קישורים שמפנים לאתר שלך, קישורים למפנים לאתרים נוספים גם עבודה עם המבנה האתר כך שיאפשר ציון גבוה יותר במנוע חיפוש והצגתו הכי גבוה בדף תוצאות החיפוש.

מילות מפתח הן מילים וביטויים שנמצאים בשימוש של מרבית המשתמשים כאשר הם מבצעים חיפוש באינטרנט. מחקר מילות מפתח מאתר ומנתח מילים, צירופי מילים, ביטויים ומשפטים, הרלוונטיים והשימושיים ביותר בהקשר של העסק שלך והתחום שבו הוא נמצא. ככל שהמחקר יסודי יותר ומבוצע על-ידי מומחה עם ניסיון בתחום, אפשר יהיה לבחור את המילים האפקטיביות, שתייצרנה את תוצאות החיפוש הטובות ביותר ואת כמות הלידים הרבה ביותר.

עדיף לשלב. נתונים של גוגל מראים כי התוצאות האפקטיביות ביותר (גידול במספר מבקרים וחשיפה לאתרים) מושג משילוב של מיקום גבוה ברשימת תוצאות החיפוש (קידום אורגני) וקידום ממומן (פרסום בגוגל). לא ניתן לוותר על קידום אורגני מכיוון שביסודו הוא מתבסס על הערך שאתה מציע למבקרים באתר – ככל שהתוכן שלך טוב יותר, תזכה ליותר מבקרים, מתעניינים, המלצות וקישורים ורמת הרלוונטיות של האתר שלך תשתפר. יחד עם זאת, קידום ממומן מחזק את הנוכחות הדיגיטלית שלך ומאפשר לך לבצע פרסום שיתמוך במאמצי הקידום האורגני באתר.

יכול להיות, יכול להיות. מבלי להטיל ספק בכישורי הכתיבה שלך, זה לא מספיק. כדי לייצר קידום אורגני אפקטיבי, צריך להיעזר בחוקרת מילות מפתח, אשת שיווק דיגיטלי, אשת SEO ואיש פיתוח כדי לשפר את מבנה האתר שלך וכמובן, הרבה ניסיון לגבי הכלים האפקטיביים ביותר. תן לצוות שלנו לייצר לך את התוצאות האפקטיביות ביותר. יש לי הרגשה שלא תתאכזב.

רוצים להתחיל פרוייקט?

השאירו פרטים ואנחנו מבטיחים לחזור אליכם הכי מהר שאפשר!