קידום ממומן

קמפיין ממומן (PPC (pay per click. סדרת באנרים ומודעות המותאמים למוצר או השירות של הלקוח המתפרסמים בתשלום לפי הקלקה על כל קליק. החוכמה היא לשתף את מילות המפתח הרצויות, אלה שמביאות את הגולשים אל הקמפיין וממנו אל אתר הלקוח או לדף נחיתה. הכניסות הללו נקראות "לידים" והקמפיינים של אלפא ברנד חברת מיתוג יובילו ויכניסו ללקוחות לידים חיובים של לקוחות פוטנציאליים.

קידום ממומן

קידום ממומן - תשלום עבור הקלקה

כאשר גולש מחפש מילה, ביטוי או כל מחרוזת אחרת בגוגל מופיע לו מין "ביטוי" נבחרים מתוך מה שהוא חיפש בראש העמוד, תוצאות החיפוש הללו הן מעל כל שאר התוצאות ומוצגות באופן ברור יותר, פרסום זה נקרא פרסום ממומן. התשלום של בעל העסק הוא לפי הקלקה, לקוח נכנס ללינק? גוגל מקבל על זה כסף. איך נקבע המחיר? תמחור מילת המפתח של גוגל.

חשוב להיות רלוונטי

קמפיין קידום אורגני שמראה תוצאות הוא קמפיין שנעשה ע"י אנשי מקצוע אשר למדו את התחום ויודעים איך להפוך כל קמפיין לסיפור הצלחה. פרסום בגוגל הוא פקטור חשוב בהצלחה של העסק וכאשר עובדים מראש על היעדים תוך כדי השמת יחסי המרה והחזרי השקעה ניתן לראות את ההצלחה של הקמפיין בצורה הטובה ביותר. בצורה המגיע לו.

קידום ממומן עם אלפא ברנד!

אצלנו באלפא ברנד מיתוג עסקי עם תוצאות עובדים המקדמים הטובים בתחום. המומחים שלנו בקידום מאמינים בתוצאות, יודעים תוצאות ונושמים תוצאות, מי לא רוצה לגלות לקוחות חדשים? מי לא רוצה להפוך את המותג שלו להצלחה כבירה? אלפא ברנד ניהול קמפיין ממומן בכל תקציב בהתאמה אישית. בואו להיות מקום ראשון מעל כולם.

רוצים להתחיל פרוייקט?

השאירו פרטים ואנחנו מבטיחים לחזור אליכם הכי מהר שאפשר!